Walne zebranie Członków, 6 marca 2016

» Napisano przez dnia Mar 16, 2016 w Aktualności | Brak komentarzy

Walne zebranie Członków, 6 marca 2016

W dniu 6 marca na strzelnicy w Dąbrówce Leśnej odbyło się kolejne w historii Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Poznański Regiment Odprzodowy. W spotkaniu udział wzięło udział 38 z 48 zarejestrowanych Członków.
Zebranie poprzedzone zostało oczywiście tradycyjnym niedzielnym strzelaniem zwanym pieszczotliwie „Pukaniem”.
Zgromadzonym w kominkowej sali myśliwskiej strzelnicy przedstawione zostało sprawozdanie z  działalności merytorycznej zarządu Stowarzyszenia w roku 2015. Omówione zostały m.in. takie wydarzenia jak: IX Zawody CP w Dąbrówce Leśnej, Liga PRO 2015, Zawody Historyczne w Rawiczu, Reportaże o działalności PRO w TVP Historia oraz TVP Poznań, Udział w licznych zawodach o charakterze lokalnym i ogólnopolskim w tym Longshot w Międzyrzeczu, Mistrzostwa Polski w Starachowicach oraz we Wrocławiu. Poza tym także inwestycje, czyli zakupiony w 2015 r. na potrzeby Członków PRO maszyna do rzutków.
Skarbnik przedstawił sprawozdanie finansowe za rok 2015, a Zarządowi Stowarzyszenia w głosowaniu udzielone zostało absolutorium.
W poczet Członków Stowarzyszenia przyjętych zostało dziewięciu nowych kolegów.
Na zebraniu omówiono ponadto najważniejsze plany oraz uchwałą zgromadzenia ustalonych zostało kilka ważnych zasad funkcjonowania organizacji na najbliższy rok.

GALERIA

 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>